Sezon Komunii

Czas Komunii Świętych to celebracja nie tylko wydarzenia religijnego. To również okazja do stworzenia pięknej oprawy wyjątkowego święta nie tylko dla dziewięciolatka ale dla całej rodziny. Zobaczcie komunijne Must Have w tym roku, od polskich projektantów na Pakamera.pl

Wianek na Komunię / LolaWhite

Największe pole do popisu mają rodzice dziewczynek. Nie ważne czy idą do komunii w indywidualne wybranych sukienkach czy w albach to jest jedna rzecz, o której należy pomyśleć. To wianek. Może być z naturalnych kwiatków lub sztucznych. W bieli lub zieleni. Z delikatnymi akcentami błękitu czy pasteli. LolaWhite w swej ofercie ma biały wianek z delikatną ozdobą z perełek lub diamencików. Natomiast ANAeme proponuje delikatny i wiosenny wianuszek z papierowymi różyczkami i sztucznymi listkami.

Wianek na Komunię / LolaWhite
Wianek na Komunię / Aname

Zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek nie można zapomnieć o zaproszeniach. Stały się one nieco wizytówką całego wydarzenia.Warto zadbać by wyrażały one wyjątkowy charakter uroczystości. FarrowDesign zaprojektowało spersonalizowane zaproszenia na Komunię Świętą. Subtelna grafika, elegancki font i wysokiej jakości fakturowany papier sprawiają, że taka inwitacja stanie się pamiątką po tym dniu nie tylko dla zapraszających ale również zapraszanych.

Zaproszenie na Komunię / FarrowDesign

Nowym trendem i zwyczajem, który zagościł podczas polskich Komunii stało się również wręczanie przybyłym gościom drobnych upominków. AkoArt Ceramika w swojej pracowni wytwarza ceramiczne płaskorzeźby aniołków, które zapakowane są w ozdobną folię z małym, personalizowanym bilecikiem ze słowami podziękowania. Drobna rzecz a cieszy.

Aniołki w podziękowaniu / AKoArt Ceramika