Poręczne pojemniki na zabawki

Uśmiech rozbawionego, szczęśliwego dziecka to jedna z piękniejszych rzeczy jakie można zobaczyć w życiu. Jednak zawsze po dobrej zabawie przychodzi pewna zmora – sprzątanie! Można w pewien sposób umilić to zajęcie. Naszym rozwiązaniem jest poręczny pojemnik na zabawki.

Zestaw koszy Frank and Phil

Wybierając odpowiedni pojemnik na zabawki warto kierować się kilkoma czynnikami. Pierwszym jest oczywiście wielkość, drugim powinien być czy potrzebujemy pojemnika zamykanego czy wystarczy otwarty, ostatnim ale nie mniej ważnym powinien być wygląd. By ułatwić poszukiwania idealnego schowka na zabawki wybraliśmy kilka modeli z platformy Pakamera.pl, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Kosz na zabawki marki Mokani

Pojemnik na zabawki wykonany jest ręcznie z miękkiego różowego sznurka, dzięki czemu jest bardzo bezpieczny dla dziecka. Pomieści wiele najróżniejszych skarbów – drewniane kolocki, pluszowe misie czy kolorowe książeczki. Jego jasno różowy kolor świetnie sprawdzi się we wnętrzu dla dziewczynki. Gdy nasz maluch już podrośnie, kosz na zabawki będzie nadal świetnie się sprawdzać jako pojemnik na pranie.

Walizka na zabawki marki Metallove

Teraz coś dla prawdziwych supebohaterów. Pojemnik na zabawki, a właściwie walizka od marki Metallove. Pomimo tego, że jest wykonana z metalu to jest całkowicie bezpieczna, a do tego nadal bardzo wytrzymała. Pomieści wszystkie skarby i gadżety małego Batmana lub Batgirl. Później można ja w bardzo łatwy sposób przemalować by służyła jako modny dodatek do mieszkania.

Pojemnik na zabawki marki TWINS

Marka TWINS w swojej ofercie posiada kilka ciekawych modeli. Jednym z nich jest kosz na zabawki akwamaryna. Pojemnik jest ręcznie farbowany, wykonany z bawełny, filcu i ze skóry naturalnej – rączki, oraz eko-skóry – dno. Świetnie sprawdzi się nie tylko jako pojemnik na zabawki, ale również możesz przechowywać w nim ubrania, gazety czy inne domowe gadżety.

Więcej bardzo ciekawych modeli koszy i pojemników na zabawki znajdzie w specjalnej selekcji na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.