Pluszaki dla malucha – pies czy kot

Wasze dzieci wolą psy czy koty? My lubimy jedno i drugie! Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie ubranka, pluszaki i ozdoby w psie oraz kocie motywy, które wywołają uśmiech na twarzy każdego malucha!

Pluszaki przytulaki
Pluszowy przyjaciel pomoże usnąć, ukoi w czasie choroby lub ząbkowania i jest świetnym kompanem zabaw. Wszystkie maluchy je uwielbiają! Nam szczególnie wpadły w oko maskotki marki MARI DOLLS – są tak piękne, że na pewno zostaną z wami na lata!


Śpij kotku, śpij
Masz w domu przedszkolaka i szykujesz mu wyprawkę na wrzesień? Warto osłodzić maluszkowi trudny czas bez mamy i wybrać przedszkolną pościel ozdobioną ulubionymi zwierzątkami. Śliczną pościel z wypełnieniem znajdziesz u marki Dreamko – zarówno w pieski, jak i w kotki. Którą wybierze twoje dziecko?

Pokój miłośnika zwierząt
Naszych najlepszych przyjaciół nie może zabraknąć w pokoju żadnego malucha. Kącik małej księżniczki pięknie udekoruje plakat KOT A3 autorstwa Małgorzata Domańska. Twoje dziecko jednak woli pieski? Ciekawe, co powie na lampę w kształcie buldoga od marki Little Lights! Lampa wykonana została z naturalnego drewna i pomalowana bezpiecznymi farbami wodnymi, które posiadają pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Z takim towarzyszem żadna noc niestraszna!

W dziecięcym pokoju nie może też oczywiście zabraknąć miękkich poduch i kocyków. Ciekawą narzutę w pieski znaleźliśmy u marki Polly Pattern – jest świetna, bo może służyć też jako mata do zabawy albo kocyk do wózka! Uśmiech od ucha do ucha gwarantowany!


Garderoba maluszka
Uwielbiamy te malutkie, słodkie, dziecięce ubranka! A dzieci uwielbiają zwierzęce motywy. Nas zauroczyły kombinezony na zamek BLUE DOGS marki Benni – idealny i dla chłopca, i dla dziewczynki. Aby mieć pewność, że ubranko będzie przewiewne i wygodne zawsze kieruj się jakością materiałów. Najlepiej gdy jest to len lub bawełna. Zwracaj też uwagę na certyfikaty.

Szeroki wybór ozdób, ubranek i pluszaków znajdziesz w specjalnej selekcji PIES I KOT na stronie Pakamera.pl