Koszula – ciekawe biurowe stylizacje

W każdej pracy znajdziemy pewnego rodzaju dress code. Czasami jest on rygorystyczny, a czasami bardzo luźny. Jeśli jesteś pracownikiem biurowym, zapewne w Twojej garderobie znajduję się sporo koszul. Jest to baza idealna do stworzenia stylizacji, która będzie świetnie prezentować się w biurowych warunkach. Oto nasze propozycje noszenia koszuli!

Do naszych stylizacji wybraliśmy model od Olgi PokrywkiKlasyczna biała koszula sprawdzi się w każdej stylizacji. Taki model powinien znaleźć się w szafie każdej osoby.

Olga Pokrywka / Pakamera.pl

Pierwsza propozycja to coś bardzo kobiecego, ale również ultra nowoczesnego. Ołówkowa spódnica wykonana ze skóry to szaleństwo, na które spokojnie możesz sobie pozwolić. Koszula w idealny sposób łagodzi rockowy klimat dołu, tworząc bardzo spójną całość. Jednak, na tym nie kończymy! Do całości dorzucamy jeszcze szpilki z wężowym motywem i srebrną biżuterię. Wisienką na torcie jest torebka kuferek w kolorze niebieskim.

Huzior / Pakamera.pl

Kolejna opcja to również spódnica. Jednak tym razem coś szerszego i bardziej klasycznego. Czarna rozkloszowana spódnica lekko za kolano to model, który w łatwy sposób można ubarwić odpowiednimi dodatkami. Pasek, który podkreśli talie i przełamie kontrast między koszulą i dołem, do tego buty w szalonym kolorze i ekstrawagancki naszyjnik. To nasz przepis na klasykę w nowoczesnym wydaniu.

Lanti / Pakamera.pl

Trzeci zestaw to coś dla Pań, których spodnie to druga skóra! Tutaj stawiamy również na kolor. Szerokie spodnie, nazywane potocznie „szwedy”, to krój na który może pozwolić sobie każda Pani. My wybraliśmy kobaltowy model marki Klaudyna Cerklewicz. Ich dodatkowym atutem jest to, że są to spodnie z wysokim stanem. Gdy koszula zostanie włożona w środek, nogi staną się niebotycznie długie! Do zestawu dobraliśmy klasyczną czarną torbę i czarne buty.

Klaudyna Cerklewicz / Pakamera.pl

Ostatnią naszą propozycją jest mały mix. Klasyczna biała koszula została tu potraktowana jako kurtka. Nonszalancko załóż ja na sukienkę, nie zapinaj tylko przewiąż cienkim paskiem w tali. Kołnierzyk koniecznie postawiony! Przy takiej stylizacji sprawdzi się długi naszyjnik, który dodatkowo wydłuży szyje.

Dirtys Wear / Pakamera.pl

Daliśmy przykład noszenia koszuli na cztery sposoby, jednak możliwości i opcji jest o wiele więcej! Duży wybór koszul, spódnicdodatki znajdziesz na platformie Pakamera.pl.