Klapki KUBOTA wracają na salony

Meblościanki, Słoneczny Patrol i… klapki Kubota – to chyba główne skojarzenia z latami 90 w Polsce. Piankowe klapki Kubota od dwudziestu lat odziewają stopy Polaków, a my wcale nie jesteśmy zdziwieni bo są mega wygodne! Cieszymy się, że ta kultowa marka postanowiła wrócić na salony, a metkę Made in China zmieniła na Made in Poland. Od teraz Kubota to najlepsze materiały, ręczne wykonanie i nowoczesne, autorskie wzory – zobaczcie sami!

Ukłon w stronę klasyki
Klapki Classic Black to ponadczasowa klasyka sama w sobie. Design nawiązuje do klasycznego modelu klapek Kubota, jakie pamiętamy z lat 90. Tym razem są jednak eleganckie, skórzane i bardzo trendy. Cały projekt i charakterystyczne logo marki wyglądają świetnie – do tego stopnia, że klapki mają szansę stać się rozpoznawalne na całym świecie.

Atrybut fajnej dziewczyny
Różowe klapki CLASSIC PINK & WHITE to wariacja na temat klasycznego modelu w dziewczęcej wersji. Załóż je do dżinsów i prostego, białego t-shirtu i nic więcej nie potrzeba. Klapki KUBOTA zrobią cały look!

W klapkach na disco
Kubota podąża za najnowszymi trendami i nie pozostaje w tyle za innymi markami, a holograficzne klapki znajdziecie w szafie niejednej fashionistki. W klapkach DISCO z serii GLOW możecie polecieć statkiem kosmicznym na inną planetę, ale świetnie sprawdzą się też na plaży lub na imprezie.

Grucha z linii retro – pozdro dla kumatych!
Różowe klapki w żółte gruszki to zabawny, ale i szalenie modny dodatek. Są skórzane i mega wygodne, dlatego warto zabrać je na wczasy! My uwielbiamy takie projekty, w których widać lekkość i zabawę modą – a o to właśnie w niej chodzi.

Dla kolekcjonera
Fani klasycznej wersji KUBOTA z lat 90 będą zachwyceni perełką z limitowanej kolekcji marki – klapek MŚ GRAŻYNKA wydanej z okazji Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Mają piękny, autorski nadruk z goździkiem i napisem „Polska”. Gratka i dla fashionistek, i dla kolekcjonerów!

Do klapek – zawsze skarpety
KUBOTA ostrzega – w skierach Tricolor Sport z linii RETRO poczujesz się jak Agassi albo Steffi Graff. Albo Adam Małysz. Albo Michael Jackson. Albo Renata Mauer. Do tego klapki Tricolor z tej samej linii. Chyba nie musimy was dłużej namawiać?

Klapki KUBOTA to klasyk. Możemy z nich trochę żartować, ale naprawdę bardzo się cieszymy, że marka postanowiła wrócić i to w takim stylu! Wierzymy, że wspólnie możemy sprawić, że staną się rozpoznawalne na całym świecie i już wyobrażamy sobie w nich Rihannę, a Wy? Kultowe klapki, skarpety i plecaki-worki z logo KUBOTA znajdziecie na stronie Pakamera.pl

 

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.