Podpowiadamy jak wybrać pierścionek zaręczynowy

Kiedy mężczyzna decyduje się wyznać miłość i poślubić ukochaną kobietę rozpoczyna się wielkie poszukiwanie idealnego pierścionka zaręczynowego. Złoto, diamenty, czy brylanty to wszystko w nadmiarze skutecznie zawróci w głowie. My podpowiadamy na co zwrócić uwagę wybierając pierścionek zaręczynowy.

Pierścionek ze złota z Topazem / Nina Skidan

Pierścień z topazem
Biżuteria pełna wdzięku, elegancji oraz klasy. Zjawiskowy ręcznie wykonany pierścionek na zamówienie powstały z białego złota próby 585. To cudowna inspiracja na pierścionek zaręczynowy z naturalnym niebieskim topazem o diamentowym szlifie o średnicy 10 mm. Topaz jest bardzo docenianym kamieniem pośród miłośniczek błyskotek i kolekcjonerów biżuterii. Jest to kamień szlachetny z grupy krzemianów, czyli bardzo odporny oraz rzadko spotykany. Zjawiskowy pierścień przywołujący na myśl morską bryzę znajdziecie u marki Nina Skidan.

Złoty pierścionek – szmaragd i różowy szafir / BIZOE

Złoty pierścionek – szmaragd i różowy szafir
To niecodzienny złoty pierścionek z pięknym szmaragdem oraz delikatnym różowym szafirem, oprawiony w 3 mm obrączce. Biżuteria stworzona jest z najwyższej jakości różowego złota próby 0,585 z dbałością o każdy szczegół. To bardzo elegancka oraz niespotykana propozycja na pierścionek zaręczynowy. Kusi nowoczesnym wzorem i pięknymi kolorami szmaragdu i szafiru. Pierścionek w całości wykonany ręcznie przez markę BIZOE. Pierścień jest propozycją dla miłośniczek niepowtarzalnych barw oraz naturalnego piękna kamieni szlachetnych.

Złoty pierścionek z rubinem / BIZOE

Podwójny, złoty minimalizm
Elegancki i subtelny złoty pierścionek z rubinem to marzenie wielu przyszłych Panien Młodych. A co powiecie na podwójną miłość, czyli jeden rubin na dwóch pierścionkach scalonych w jedność. Pierścień przywodzi na myśl złączoną parę kochanków. Złoty pierścionek wykonany z białego i różowego złota z rubinem to wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju pierścionek zaręczynowy. Należy zwrócić uwagę na dwie ruchome obrączki wykonanych z różnych kolorów złota, jedna z nich jest nieskazitelnie gładka jak kobieca skóra, a druga posiada delikatną fakturę, złączone białą oprawką z rubinem. W poszukiwaniu nowoczesnych wzorów zaglądajcie do marki BIZOE.

Pierścionek KORA brylant / Arior Barcelona

Pierścionek niczym złota kora
Niespotykany pierścionek KORA zawiera brylant, który tworzy kompozycyjne dopełnienie delikatnego połączenia złota oraz srebra. Brylanty, czyli oszlifowane diamenty cudownie prezentują się w codziennej biżuteria, a ten wyjątkowy pierścionek z ciekawą fakturą idealnie przyciąga uwagę jak przystało na pierścionek zaręczynowy. Pierścionek pochodzi z kolekcji Fuzja od marki Arior Barcelona.

Pierścień / Infinity Power Team

Pierścień mocy
Czyli coś odlotowego, jednocześnie geometrycznie zjawiskowego. Dla wymagających kobiet, których nie zadowoli klasyka. Pierścień wykonany ze złota z transparentnym topazem. Dzięki swojej niezwykłej budowie pozwala podziwiać piękno odsłoniętego kamienia. Pierścionek znajdziecie u Pana Radosława Szweda, artysty działającego w zarządzie Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Pierścień znajdziecie na infinity power team.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.