Dlaczego uwielbiamy rękawice GLOV?

Czy zdarzało Ci się być tak zmęczoną, że nie miałaś siły już zmyć makijażu? Nie martw się nie jesteś sama. My też czasami znajdujemy się w tym teamie. Marka GLOV przyszła z pomocą niczym magiczna wróżka odmieni Twój rytuał zmywania makijażu a w najbardziej szalonych podróżach stanie się Twoim najlepszym kompanem.

Co jest potrzebne do demakijażu z rękawicą GLOV?

Wystarczy tylko woda! I nie tylko poradzi sobie z lekkim makijażem, ale także tym mocniejszym. Budowa włókien rękawicy jest tak skonstruowana że działa jak magnes na zanieczyszczenia. Włókna GLOV mają też właściwości peelingujące, pobudzając mikrokrążenie skóry. Kolejna zaletą jest fakt, pomimo jej częstego użytkowania rękawica GLOV nie zmienia poziomu PH. Zapobiega także efektowi świecącej skóry pozostawiając skórę oczyszczoną, ale także pozbawiona nadmiaru sebum. Rękawice można użytkować przez 3 miesiące. Oprócz fantastycznego działania rękawic, można je wybrać w odpowiednim dla siebie kształcie i kolorze.

On the go – idealna, na szybkie i krótkie wyprawy. Jej niewielki kształt pozwoli Ci ją wszędzie zabrać ze sobą. Już teraz wybierz swój ulubiony kolor

GLOV /GLOV On-The-Go

Glov Comfort – to propozycja dla kobiet, które lubią nosić bardziej wyrazisty makijaż. Specjalnie uszyta rękawica w cztery rogi pozwoli Ci jeszcze dokładniej zmyć mocniejszy makijaż oraz dotrzeć do miejsc, które nie zawsze łatwo jest usunąć wacikiem.

GLOV / GLOV Comfort

Travel Set – to rozwiązanie dla kobiet będących w ciągłym ruchu, kosmetyczka w której znajdziesz niezbędne produktu do demakijażu. Idealne na podróż do bagażu podręcznego. W skład zestawu wchodzi: rękawiczka do demakijażu przy pomocy tylko wody GLOV On-The-Go, mini rękawiczka do korekt makijażu GLOV Quick Treat, mydełko w sztyfcie GLOV Magnet Cleanser (opracowane do czyszczenia i pielęgnacji włókien GLOV), haczyk z przyssawką.

GLOV /Zestaw podróżny GLOV

Quick Treat – najmniejszy spośród produktów GLOV, ale jakże przydatny w sytuacjach awaryjnych, gdy szybko musisz poprawić swój makijaż. Często się zdarza, że mascary się rozmazują tworzą efekt pandy. Dzięki temu gadżetowi szybko poprawisz rozmyty makijaż.

Już teraz sama sprawdź jak wygodne jest oczyszczanie z rękawicą GLOV 🙂

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.