Prezent dla miłośnika plakatów

Koniec listopada, początek grudnia a to oznacza, że najwyższy czas na kupno prezentów świątecznych. Każdy z nas zna kogoś kto ucieszy się jedynie z pięknie zapakowanego pod choinkę plakatu. Jednak który wybrać skoro mamy tylu utalentowanych ilustratorów? Poniżej przedstawiamy kilka propozycji koło których żaden miłośnik plakatów nie przejdzie obojętnie.

Anita Tomala

Patryk Mogilnicki. Tego artysty chyba nie trzeba przedstawiać. Nagradzany i wyróżniany zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznym. Spośród wykonanych przez siebie prac najbardziej lubi sitodruki, które sam wymyśla, projektuje i drukuje. Limitowana edycja plakatu Planowa(nie) zadowoli zarówno tych zorganizowanych jak i tych zorganizowanych mniej.

Patryk Mogilnicki | Planowa(nie)

Sunday is Monday czyli ruch, witalność, przedsiębiorczość i siła. Marka silnie działa w obszarze aktywnego stylu życia. Jeśli i Wasz miłośnik plakatu ceni sobie wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną na pewno ucieszy go taki prezent. Poniżej propozycja dla miłośnika jogi i grafika o wdzięcznym tytule wdech, wydech…dzień dobry!

Sunday is Monday | Wdech, wydech…dzień dobry!

Autorskie plakaty Edyty Draus zachwycają swoją wyjątkowością, świetną kreską i dozą sarkazmu. Spośród bogatej kolekcji na pewno każdy znajdzie coś dla plakatowego freaka
a zapewne i dla samego siebie. Niektóre rzeczy łatwiej jest ‘powiedzieć’ plakatem.

Edyta Draus | Całuj i idź po wino

Rysownik Paweł Jaroński tworzy prace, które mają nie tylko ozdabiać mieszkanie, ale też zaskakiwać i stymulować szare komórki lokatorów jak i ich gości. Dodatkowo każdy plakat sygnowany jest odręcznie przez autora. Prawdziwa gratka dla zapalonego miłośnika plakatów.

Jaroński | Jestem podły

Jeśli szukacie subtelnych i zadziornych illu-kolaży to koniecznie sprawdźcie ofertę BARRAKUZ. To coś zupełnie nowego na polskim rynku designu. Kosmos, planety, krajobrazy, ludzie, ruch i sylwetki. To wszystko wrzucone w surrealistyczne wizje ilustrowane technikami kolażu i foto-kolażu. HANOI to unikatowy plakat inspirowany Wietnamem.

Barrakuz | Hanoi

Chcesz sprezentować komuś lato w środku zimy? Plakat Pływaczka ilustratorki Magdaleny Pankiewicz zagwarantuje obdarowanemu powrót do ciepłych dni a dodatkowo idealnie wpisze się w każde wnętrze.

Magdalena Pankiewicz | Pływaczka

Jeśli natomiast twój miłośnik plakatu jest jednocześnie zapalonym turystą możesz mu podarować dzieło Przemysława Sokołowskiego z napisem Niestrudzeni pielgrzymi miłości. Autorski plakat o tematyce alpinistyczno – miłosnej jest idealny dla wszystkich wrażliwców i poszukiwaczy dobra.

Przemysław Sokołowski | Pielgrzymi

Każdy zna kogoś kto mógłby nie wychodzić z kuchni. Przedstawiamy idealne rozwiązanie dla takich osób od ilustratorki Poli Augustynowicz i kolorowy plakat informujący, że W tej kuchni się tańczy.

Pola Augustynowicz W tej kuchni się tańczy

Wszystkie prace drukowane są na wysokiej jakości papierze co gwarantuje pełne zadowolenie obdarowanej osoby.
Wiemy, wybór nie jest łatwy. Chcesz zobaczyć więcej? Sprawdź nasze selekcje z Prezentowniaka na Pakamera.pl oraz specjalną selekcję Dla miłośnika plakatów.