Świeca sojowa 250 ml Find peace #201Świeca sojowa 250 ml Find peace #201
zapachy - świece-Świeca sojowa 250 ml Find peace #201
Opis
Intrygujący i tajemniczy zapach, którego bazę stanowi wetiweria. Lekkości kompozycji dodają delikatne akordy białych kwiatów oraz ulotne nuty mirry.

- nuty zapachowe - wetiweria, mirra, białe kwiaty
- pojemność - 250 ml
- czas spalania - do ok 70 godzin

Świece Yoki są w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Wykonujemy je z wosku sojowego, bawełnianych niebarwionych knotów i naturalnych zapachów.


1. Wosk
Zapalając świecę, pozwól woskowi stopić się do zewnętrznych krawędzi słoika. Dzięki temu unikniesz tzw. tunelowania. Świeca palona równomiernie, odkryje przed Tobą całe bogactwo zapachów. Staraj się aby każde palenie świecy trwało nie dłużej niż 4 godziny – unikniesz w ten sposób nadmiernego wypalania się olejku zapachowego.
2. Knot
Przed każdym użyciem upewnij się, że knoty mają nie więcej niż około 0,5 cm długości. W razie potrzeby, skróć je nożyczkami. Jeśli w trakcie użytkowania na knocie pojawi się zwęglenie (wyglądające jak węzeł, zgrubienie na końcu konta), odetnij je.
3. Bezpieczeństwo
Jeżeli zapalasz kilka świec, zachowaj między nimi odległość min. 20 cm.
Pamiętaj, aby przerwać używanie świecy, gdy na dnie słoika pozostaje 1 cm wosku.
Umieszczaj świecę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, na żaroodpornej i równej powierzchni, z dala od materiałów łatwopalnych. Nigdy nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru.

Nr przedmiotu : 2546836
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Świeca sojowa 250 ml Find peace #201

Yoki Candles

79,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu