Kowal Malowana zakładka do książki
zakładki do książek-Kowal Malowana zakładka do książki
Opis
Mój syn z każdym miesiącem jest coraz bardziej uważny na wszelkie maleńkie stworzenia. Jakiś czas temu zafascynowały go kowale, choć w moim wykonaniu owad wygląda nieco inaczej, niż klasyczna, polska wersja, to własnie kowal był jej pierwowzorem.
***
Seria Mikrokosmos dojrzewała we mnie długo. Choć motywy zwierzęce i botanicze pojawiały się często, nidy nie były tak dopracowane i szczegółowe. W całej serii widać jak dojrzałam zarówno ja jak i moje ilustracje. Cały proces stał się spójny, kojący, bliski medytacji. Odkryłam na nowo cierpliwość, miłość do akwareli, ale i pokorę względem procesu twórczego. Czasem warto poczekać, nie spieszyć, oddać się obserwacji, a zmiany i tak przyjdą, bez szarpania.

wymiar: 21x5cm
papier: Papier akwarelowy Fabriano 300g/m2 (+ tył z papieru ekologicznego)

Uwaga:
Ilustracja jest jednostronna. Istnieje możliwość umieszczenia dedykacji lub sentencji na tyle zakładki. W celu wykończenia zakładki skontaktuj się ze mną. Na specjalne życzenie mogę stworzyć zakładkę w podobnym stylu, z innym spersonalizowanym wzorem.
Dobrego Dnia!
Nr przedmiotu : 2412597
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Kowal Malowana zakładka do książki

Arty arty

50,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu