MRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensorMRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensorMRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensorMRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensorMRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensorMRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensor
zabawki - przytulanki-MRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensor
Opis
Króliczek Mruumi to jedyna usypiająca przytulanka na rynku z BIAŁYM SZUMEM w postaci NATURALNEGO MRUCZENIA KOTA. Badania naukowe dowodzą, mruczenie kota obniża stres, wycisza i ułatwia zasypianie.

Mruumi to wyjątkowy mrucząco - szumiący króliczek ułatwiający zasypianie maluszkom, które dopiero pojawiły się na świecie. Pomaga w przystosowaniu się do nowego środowiska w pierwszych miesiącach ich życia. Przynosi ulgę dzieciom cierpiącym z powodu kolek i ząbkowania.

BIAŁY SZUM emitowany przez mechanizm, umieszczony w brzuszku króliczka ( w kieszonce na zameczek), przypomina maleństwu dźwięki słyszane w brzuchu mamy, co uspokaja dziecko, buduje poczucie bezpieczeństwa, usypia.

Króliczek został tak zaprojektowany aby służył dziecku przez wiele lat. Pomaga w zasypianiu nie tylko noworodkom, ale i starszym dzieciom.Gdy dziecko wyrasta z potrzeby zasypiania przy szumie,mechanizm można wyjąć z kieszonki,a kieszonka staje się tajemnym miejscem do przechowywania skarbów dziecka.

Króliczek wykonany jest z najwyższej jakości materiałów
Posiada certyfikat bezpieczeństwa EN71 i znak jakości CE.
Wymiary: 18 cm x 39 cm

CHARAKTERYSTYKA MECHANIZMU:
- Wszystkie funkcje ustawiamy 1 przyciskiem
- Emituje 3 rodzaje białego szumu: mruczenie kota, dźwięk suszarki, bicie serca mamy
- CrySensor - dzięki któremu króliczek czuwa nad spokojnym snem, a gdy dziecko zapłacze, uruchamia wyciszający szum.
- Regulacja głośności
- Wymaga 3 baterii AAA, których nie ma w zestawie.

Nr przedmiotu : 2344401
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

MRUUMI Szumiący Króliczek z CrySensor

Mruumi

219,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu