Klasyczna Bajka - lalka Mała Syrenka

bajkoszycie

99,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Obserwuj
4
Opis
Ariel jest jedyną w swoim rodzaju ręcznie wykonaną szmacianką. To bohaterka kultowej baśni "Mała Syrenka." Laleczka ma więcej szczęścia niż jej pierwowzór: nie musi wybierać pomiędzy życiem syreny i człowieka. Ma zdejmowany ogon, pod którym rosną dwie zgrabne nogi, tak więc Arielka pływa w oceanie kiedy chce, i biega po lądzie gdy ma na to ochotę. Jej sukieneczka jest wiązana na szyi. Przy dekolcie Syrenka nosi medalion w kształcie rozgwiazdy, który przypomina jej o domu.

Lalka może służyć do zabawy. Włosów nie polecam tarmosić ani czesać, Arielka jest bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu.

Ariel ma około 60 cm wysokości. Do jej produkcji użyłam różnych rodzajów tkanin i wypełniacza.


Nr przedmiotu : 1539795
Kategoria : zabawki - lalki
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Klasyczna Bajka - lalka Mała SyrenkaKlasyczna Bajka - lalka Mała SyrenkaKlasyczna Bajka - lalka Mała SyrenkaKlasyczna Bajka - lalka Mała SyrenkaKlasyczna Bajka - lalka Mała Syrenka
zabawki - lalki-Klasyczna Bajka - lalka Mała Syrenka
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek