dziecko - książki-Samotny Jędruś
Opis
Był sobie chłopiec. Bardzo niezwykły chłopiec. Czemu niezwykły? Bo namalowany kredą na chodniku. Nazywał się Samotny Jędruś. Bardzo mu czegoś brakowało, jednak sam nie wiedział, czego. Postanowił więc rozpocząć poszukiwania i wyruszył na wędrówkę. Chcecie dowiedzieć się, czy chłopiec odnalazł to, czego szukał? Sięgnijcie po książeczkę razem z dziećmi.

„Samotny Jędruś” to ciepła, mądra ale też zawierająca dawkę humoru opowieść dla dzieci. Autor zabiera czytelnika do bezpiecznego i ciekawego świata, w którym wraz z głównym bohaterem poszukiwać będzie odpowiedzi na pytania dotyczące sensu życia i natury człowieka. Zmierzy się z odczuciami, których dziecko nie potrafi sprecyzować i nazwać oraz z pytaniami, na które należy odpowiedzieć. Oczywiście wszystko opisane jest w sposób zrozumiały i dostosowany do dziecięcej logiki. Akcja toczy się dość szybko, co nie pozwoli czytelnikowi się nudzić.

Książka „Samotny Jędruś” może być znakomitą inspiracją do rozmów rodzica z dzieckiem na temat samotności, przyjaźni i wartości, które są w życiu ważne.
Nr przedmiotu : 2270582
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Samotny Jędruś

ZAKAMARKI

20,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu