Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINIKsiążeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINIKsiążeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINIKsiążeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINIKsiążeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINIKsiążeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINIKsiążeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI
zabawki - książeczki-Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI
Opis
- pomaga uspokoić dziecko np. w podróży albo na zakupach
- ćwiczy nastawność oka
- wspiera rozwój wzroku poprzez stymulację w szerokim zakresie widzialnego spektrum barwnego
- zapobiega wadom wzroku angażując mięśnie oczu do skoordynowanych ruchów
- trenuje umiejętność chwytania i przewracania stron
- kojąco masuje dziąsła podczas gryzienia sprężystych karbowanych tasiemek
- można prać w pralce
- wszystkie elementy i atramenty posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex® Standard 100

Wymiary strony: 11 x 11 cm, 8 stron

Wzory graficzne opracowaliśmy na podstawie wiedzy o wzroku niemowląt wynikającej m.in. z testów Lea (http://www.lea-test.fi/). Inspirowaliśmy się także obrazami do kalibracji optycznej oraz działaniem fotoreceptorów w ludzkim oku. Najważniejsze przy wyborze obrazów było zainteresowanie nimi dzieci.

Najbardziej rozwijającym wzrok noworodka widokiem jest twarz jego rodzica. W pierwszych tygodniach życia dziecko najlepiej dostrzega miejsca styku czerni i bieli z odległości ok. 25 cm, a pierwszymi zauważanymi kolorami są: czerwony, pomarańczowy i żółty. Obrazy w książeczce wspomagają trenowanie nastawności oka (zmianę ostrości widzenia z różnych odległości). Wykorzystane w książeczce kontrastowe zestawienia stymulują wzrok w szerokim zakresie widzialnego spektrum barwnego oraz angażują mięśnie oka do skoordynowanych ruchów, zmniejszając tym ryzyko wystąpienia wad wzroku. Sprężyste karbowane tasiemki kojąco masują dziąsła podczas gryzienia lub ssan

Nr przedmiotu : 1988620
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI

Parenti

75,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu