Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2
zabawki - książeczki-Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2
Opis
Genialna w swojej prostocie!

Sylwetka dłoni jest łatwo rozpoznawalna i zrozumiała dla dziecka, przez co automatycznie zachęca wzrok do poszukiwania dłoni wśród stymulujących kontrastowych wzorów. Pierwsza i ostatnia strona to "wzorce". Druga i trzecia strona wykorzystują odmienne postrzeganie pionowych i poziomych linii (lepiej widzimy poziome, bo oczy ułożone są w linii poziomej). Dwie środkowe strony stymulują układ reagujący na żółty/niebieski oraz zielony/czerwony. Proporcje kolorów na ilustracji są odwrotnie proporcjonalne do czułości na nie fotoreceptorów. Czwarta i piąta strona obrazują różnice pomiędzy półkulami mózgowymi. Lewa ilustracja prezentuje przykładowy tekst w kroju Clearview. Prawa ilustracja prezentuje gałęzie przypominające strukturę myśli. Rozłożona książeczka zachęca do położenia na niej obu dłoni. To świetna zabawa i ćwiczenie spostrzegawczości!


doskonała do gryzienia, ssania i tarmoszenia
wszystkie elementy i atramenty posiadają certyfikat bezpieczeństwa Oeko-Tex® Standard 100
można prać w pralce
wymiary strony: 11 x 11 cm, 8 stron

Nr przedmiotu : 2026521
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Książeczka kontrastowa WYOSTRZAM WZROK MINI 2

Parenti

75,00 PLN
Ulubione
Inne przedmioty od projektanta Parenti
Inne przedmioty z zabawki - książeczki
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu