ColoursColoursColoursColours
zabawki - książeczki-Colours
Opis
Colours to idealna książka dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczynają naukę języka angielskiego.
Książka posiada ponad 70 otwieranych okienek. Poprzez zabawę z okienkami, odpowiadanie na pytania, dopasowywanie elementów oraz liczenie, dzieci uczą się nazw kolorów, zwierząt, zabawek, pojazdów, ubrań i wile innych przydatnych słów w języku angielskim.
Książki z okienkami są świetnym pomysłem na zabawę, odkrywanie świata oraz naukę języka angielskiego. Czytanie w języku angielskim sprawia, że drugi język jest stale obecny w życiu dziecka, a bogate ilustracje ułatwiają przyswajanie i zrozumienie tekstu.Nr przedmiotu : 2593966
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Colours

STORY TIME

59,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu