100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box
zabawki - klocki i zabawki drewniane-100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box
Opis
Twój maluch lubi załadowywać, przesypywać i przemieszczać swoje zabawki?
Dzięki zestawowi TukuTuk First Road + Magic Box Mały Odkrywca będzie mógł zapakować swoje skarby i przetransportować w każde miejsce!

Trwałość i bezpieczeństwo oraz nieograniczona radość z zabawy – taki cel przyświecał nam w momencie stworzenia projektu tego magicznego zestawu. Długie godziny zabawy, transport po różnych powierzchniach, przewożenie dużych zabawek o różnych kształtach – właśnie to wzięliśmy pod uwagę, projektując tą zabawkę dla Chłopców! Rezultatem jest mobilna zabawka, która jest trwała, bezpieczna, a dodatkowo pięknie wygląda!

Całość wykonana jest z naturalnych materiałów pochodzących od certyfikowanych dostawców, dzięki czemu masz pewność, iż Twoje dziecko będzie miało kontakt tylko z materiałami spełniającymi normy bezpieczeństwa.
Mając na uwadze zapewnienie jeszcze większego bezpieczeństwa dziecka podczas zabawy naszymi wózkami, użyliśmy do montażu nietoksycznych, bezpiecznych klejów, a do wykończenia wózka atestowanych i nieszkodliwych farb.

Dodatkowo wózek wyposażony jest w rączkę, którą można przykręcić na różnych wysokościach (do 40 cm).
Twój Maluch może przemieszczać Zestaw na dwa sposoby: pchając go lub ciągnąc (wyposażone w sznurek z rączką do ciągnięcia). Przyczepka wyposażona jest w zaczep do autka.

Wymiary wózka: wys. 30 cm z rączką do 40 cm, szer. 25 cm z kółkami 30 cm, dł. 46 cm
Wymiary przyczepki: wys. 21 cm, szer. 24 cm z kółkami 29 cm, dł. 37 cm.


Nr przedmiotu : 2117345
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

100% HandMade TukuTuk First Road + Magic Box

TukuTukToys

449,00 PLN
RODZAJ
 • BLACK 449,00 PLN

 • DARK GRAY 449,00 PLN

 • LIGHT GRAY 449,00 PLN

 • RED 449,00 PLN

 • YELLOW 449,00 PLN

 • NAVY BLUE 449,00 PLN

 • BROWN 449,00 PLN

 • WHITE 449,00 PLN

 • GREEN 449,00 PLN

 • MINT GREEN 449,00 PLN

 • SKY BLUE 449,00 PLN

 • VIOLET 449,00 PLN

 • PINK 449,00 PLN

 • POWDER PINK 449,00 PLN

Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu