Drewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisania

AKOKOKIDS

144,00 PLN
Obserwuj
2
Opis
Tabliczka pozwala na śledzenie kształtu liter dzięki zagłębieniom w powierzchni drewna. Prowadzą one rękę wzdłuż wyznaczonej linii w trakcie pisania patyczkiem lub palcem. Zabawka prowadzi dziecko przez pierwszy etap nauki pisania. Uczy kształtu liter, ćwiczy rękę podczas prawidłowego pisania, utrwala zapamiętane kształty. Ponadto rozwija zdolności motoryczne dziecka, umiejętność precyzyjnego chwytania, koordynację oko-ręka i zdolność koncentracji. Tabliczka daje możliwość nauki poprzez zabawę na wiele różnych sposobów. Litery można nie tylko śledzić na tabliczce, można je odrysowywać czy zasypywać ziarenkami. Zabawka zapewnia godziny zajmującej zabawy połączonej z nauką. Więcej inspiracji na kreatywne zabawy z tabliczkami znajdziesz na naszych profilach społecznościowych.

Tabliczka jest dwustronna. Z jednej strony znajdują się wielkie drukowane litery alfabetu z drugiej szlaczki. Imię dziecka na zabawce jest dodatkowym bodźcem do nauki. Taka zabawka wykonana jest specjalnie dla Twojego dziecka.

Tabliczki mają wielkość zbliżoną do formatu kartki biurowej (wielkość tabliczki: 29,5cm x 21cm), dzięki czemu dziecko może je łatwo przenosić. Zabawka wykonana jest z litego drewna, dzięki czemu jest trwała, bezpieczna i ekologiczna. Zabawki wykonujemy ręcznie w naszej pracowni z wyjątkową dbałością o jakość.

Zabawka przygotowana została z myślą o przedszkolakach w wieku 3-6 lat. Ze względu na zawartość małych elementów w postaci drewnianego ołówka zabawk

Nr przedmiotu : 2316763
Kategoria : zabawki - klocki i zabawki drewniane
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Drewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisaniaDrewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisaniaDrewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisaniaDrewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisaniaDrewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisaniaDrewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisania
zabawki - klocki i zabawki drewniane-Drewniany alfabet ze ślaczkami do nauki pisania
Inne przedmioty od projektanta AKOKOKIDS
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek