Drewniana zabawka - SłońDrewniana zabawka - Słoń
zabawki - klocki i zabawki drewniane-Drewniana zabawka - Słoń
Opis
Słoń

Długość słonia z trąbą może wynosić nawet 7,5 m. Nasz Słoń Siedem I Pół jest o wiele mniejszy. I, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, potrafi skakać. Do tego często chodzi na siłownię do sąsiada Tygrysa Rykowskiego.

Cel

Słoń został wykonany z drewna, jest wyjątkowo trwały, bezpieczny, może być towarzyszem zabaw przez wiele lat. Niech będzie dla ciebie punktem wyjścia do opowiedzenia dziecku o zwierzętach z Czarnego Kontynentu. Dziecko z kolei może wymyślić historię Słonia Siedem I Pół, jego pełne przygód spotkania z innymi zwierzętami.

Słoń autorskiego projektu Dzioopli pomoże ci nie tylko w rozwoju mowy u dziecka. Produkt ma nieregularny, miły w dotyku kształt, który pobudzi zmysł dotyku.

Zawartość

Drewniany element w kształcie słonia. Wymiary 17cm x 20,5cm x 2cm.

Wykonanie i materiały

Element ze sklejki liściastej, fornirowany w okleinie naturalnej - klon. Ręcznie malowany emalią akrylową rekomendowaną do produkcji zabawek, zaimpregnowany olejem wytworzonym na bazie naturalnych olejów i wosków roślinnych.

Bezpieczne dla dzieci - spełnia wymagania norm PN-EN 71-2 i PN-EN 71-3 „Bezpieczeństwo zabawek” oraz zgodne z normą DIN 53160 (odporność na pot i ślinę).

Sklejka dzięki stosowaniu klejów najnowszej generacji spełnia wymagania klasy higieniczności E1 (klasa A emisji formaldehydu i zgodnie z PN-EN 1084) lub normy emisji formaldehydu wg EPA TSCA VI i CARB fazy 2.

Nr przedmiotu : 2201026
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Drewniana zabawka - Słoń

Projekt Dzioopla

75,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu