zabawki - inne-pajacyk ZRÓB-TO-SAM
Opis
"Zabiegana Marysieńka/Hurry up, Your Majesty!" WARSZAWSKIE OSOBISTOŚCI/WARSAW V.I.P. - to seria pajacyków do samodzielnego składania. Wypchnij elementy pajacyka z wyprawki, złóż według załączonej instrukcji, przyklej dekoracje stroju i poznaj historię warszawskiej osobistości sprzed wieków... Pajacyk jest kolorowy, wykonany z grubej sztywnej, tektury, umieszczony w wyprawce o formacie A3 (42 x 30 cm). Całość opracowana jest w języku polskim i angielskim. Zestaw zawiera: - planszę z elementami pajacyka; - zestaw sznureczków; - instrukcję składania; - historię postaci. ...A zatem: do dzieła!

Nr przedmiotu : 1035818
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

pajacyk ZRÓB-TO-SAM

Malu Studio

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu