MEMORY z obrazkami Twojego dziecka

BUKAmn

143,00 PLN
ROZMIAR
KUP
Obserwuj
0
Opis
MEMORY dla mamy lub taty z obrazkami Twojego dziecka. Wykonujemy gry MEMORY w oparciu o materiały Kupującego - zdjęcia, ilustracje, teksty. Zasada jest prosta: przesyłasz nam skany rysunków, zdjęcia lub teksty, a my wstawiamy je na kafelki gry. Rezultatem naszej współpracy jest autorski egzemplarz MEMORY. MEMORY ze zdjęciami, rysunkami, wierszykami lub życzeniami dla mamy, taty, babci, dziadka lub przedszkolnego kolegi to czuły i niepowtarzalny prezent. Komplet zawiera 15 par. Zwiększenie ilości par - poprzez zamówienie większej ilości kompletów. Rozmiar kafelka do ustalenia, od 5 cm. Druk pigmentowy na tekturze 1mm, zaokrąglone rogi, możliwy kolor na rewersie. Termin dostawy liczymy od dnia dostarczenia plików przez kupującego. Zdjęcia pokazują przykładowe realizacje.

Nr przedmiotu : 1008703
Kategoria : zabawki - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
MEMORY z obrazkami Twojego dzieckaMEMORY z obrazkami Twojego dziecka
zabawki - inne-MEMORY z obrazkami Twojego dziecka
Inne przedmioty od projektanta BUKAmn
zobacz więcej »
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek