kolorowanka + naklejki

Malu Studio

17,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
POKOLORUJ WARSZAWĘ - kolorowanka + naklejki Wybierz się z nami w kolorową przechadzkę po Warszawie! Sięgnij po kredki, flamastry lub farby i pędzle. Najpierw wykonaj zadania, których numery są ukryte na każdej stronie. Potem pokoloruj miasto i dorysuj słońce, chmury, autobusy i tramwaje. Na pewno sobie poradzisz! Dzięki Tobie Warszawa będzie bardzo kolorowa i wesoła! A zatem ruszamy do pracy, zaczynamy spod Pałacu Kultury i Nauki... Kolorowanka Malu to rodzaj kreatywnego przewodnika po Warszawie. Dziecko poznaje najważniejsze miejsca, odkrywa warszawskie mosty. „Spacerując” z kredkami po Warszawie, rozwiązuje zadania, nakleja kolorowe naklejki. Dziecko rozwiązując zadania ćwiczy małą motorykę, niezbędną przy nauce pisania. Całość opracowana jest w języku polskim i angielskim. ISBN 978-83-936990-0-1 30 X 21 cm 20 stron oprawa miękka

Nr przedmiotu : 2176829
Kategoria : zabawki - inne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
kolorowanka + naklejki kolorowanka + naklejki kolorowanka + naklejki
zabawki - inne-kolorowanka + naklejki
Inne przedmioty od projektanta Malu Studio
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek