kolorowanka + naklejki kolorowanka + naklejki kolorowanka + naklejki
zabawki - inne-kolorowanka + naklejki
Opis
POKOLORUJ WARSZAWĘ - kolorowanka + naklejki Wybierz się z nami w kolorową przechadzkę po Warszawie! Sięgnij po kredki, flamastry lub farby i pędzle. Najpierw wykonaj zadania, których numery są ukryte na każdej stronie. Potem pokoloruj miasto i dorysuj słońce, chmury, autobusy i tramwaje. Na pewno sobie poradzisz! Dzięki Tobie Warszawa będzie bardzo kolorowa i wesoła! A zatem ruszamy do pracy, zaczynamy spod Pałacu Kultury i Nauki... Kolorowanka Malu to rodzaj kreatywnego przewodnika po Warszawie. Dziecko poznaje najważniejsze miejsca, odkrywa warszawskie mosty. „Spacerując” z kredkami po Warszawie, rozwiązuje zadania, nakleja kolorowe naklejki. Dziecko rozwiązując zadania ćwiczy małą motorykę, niezbędną przy nauce pisania. Całość opracowana jest w języku polskim i angielskim. ISBN 978-83-936990-0-1 30 X 21 cm 20 stron oprawa miękka

Nr przedmiotu : 1801565
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

kolorowanka + naklejki

Malu Studio

17,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu