Tablica manipulacyjna, sensoryczna Statek
zabawki - gry edukacyjne-Tablica manipulacyjna, sensoryczna Statek
Opis
TABLICA MANIPULACYJNA STATEK

Tablica manipulacyjna to idealny prezent dla każdego małego odkrywcy. To możliwość dostępu do miejsc i rzeczy dla dorosłych oczywistych, a dla dzieci będących często poza zasięgiem. Tablica pozwala na zaspokojenie potrzeby odkrywania świata i ciekawość małego człowieka.

Dzięki swojej formie zgodnie z ideą Montessori tablica przyspiesza rozwój dziecka, ucząc je samodzielności, kształtując wyobraźnię oraz umiejętność logicznego myślenia. Pozwala również w naturalny i bezstresowy sposób nauczyć dziecko codziennych czynności.

Zapewne niejednokrotnie kupując dziecku wyszukaną zabawkę wydaje się nam, że dziecko będzie bawić się nią godzinami uwagę dziecka przekłuwa jednak karton i sznureczek którym zabawka była spakowana. Dzieci niejednokrotnie wola bawić przedmiotami codziennego użytku, które częstą są dla nich zakazane. Tablica umożliwia maluchom odkrywanie otaczającego ich świata.

Dzięki zabawie tablicą dziecko rozwija małą motorykę. Małe roczki wędrując po kolejnych przedmiotach odpinają, przyciskają przesuwają podnosząc przez to swoją sprawność oraz poprawiają koordynacje ręka- oko.

Ze względu na to, że tablica zawiera m.in. takie elementy jak: zamek błyskawiczny, rzep, klamra, światełko, haczyk, patent, zasuwka, drzwiczki, kółeczka, sznurowadło do nauki wiązania, korzystanie z tablicy może mieć miejsce tylko pod opieką osoby dorosłej.

Wymiary tablicy to ok 65cm x 85cm

Tablica wykonana jest przez nas własnoręcznie w małej rod

Nr przedmiotu : 2202312
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Tablica manipulacyjna, sensoryczna Statek

MEAMs KIDs

320,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu