Tablica manipulacyjna, sensoryczna CIUCHCIA

MEAMs KIDs

320,00 PLN
KUP
Obserwuj
0
Opis
TABLICA MANIPULACYJNA CIUCHCIA

Tablica manipulacyjna to idealny prezent dla każdego małego odkrywcy. To możliwość dostępu do miejsc i rzeczy dla dorosłych oczywistych, a dla dzieci będących często poza zasięgiem. Tablica pozwala na zaspokojenie potrzeby odkrywania świata i ciekawość małego człowieka.

Dzięki swojej formie zgodnie z ideą Montessori tablica przyspiesza rozwój dziecka, ucząc je samodzielności, kształtując wyobraźnię oraz umiejętność logicznego myślenia. Pozwala również w naturalny i bezstresowy sposób nauczyć dziecko codziennych czynności.

Zapewne niejednokrotnie kupując dziecku wyszukaną zabawkę wydaje się nam, że dziecko będzie bawić się nią godzinami uwagę dziecka przekłuwa jednak karton i sznureczek którym zabawka była spakowana. Dzieci niejednokrotnie wola bawić przedmiotami codziennego użytku, które częstą są dla nich zakazane. Tablica umożliwia maluchom odkrywanie otaczającego ich świata.

Dzięki zabawie tablicą dziecko rozwija małą motorykę. Małe roczki wędrując po kolejnych przedmiotach odpinają, przyciskają przesuwają podnosząc przez to swoją sprawność oraz poprawiają koordynacje ręka- oko.

Ze względu na to, że tablica zawiera m.in. takie elementy jak: zamek błyskawiczny, rzep, klamra, światełko, haczyk, patent, zasuwka, drzwiczki, kółeczka, sznurowadło do nauki wiązania, korzystanie z tablicy może mieć miejsce tylko pod opieką osoby dorosłej.

Wymiary tablicy to ok 56cm x 61cm.Nr przedmiotu : 2205802
Kategoria : zabawki - gry edukacyjne
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Tablica manipulacyjna, sensoryczna CIUCHCIA
zabawki - gry edukacyjne-Tablica manipulacyjna, sensoryczna CIUCHCIA
Inne przedmioty od projektanta MEAMs KIDs
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek