Krokodyl z sensoryczną poduszeczkąKrokodyl z sensoryczną poduszeczkąKrokodyl z sensoryczną poduszeczkąKrokodyl z sensoryczną poduszeczką
zabawki - gry edukacyjne-Krokodyl z sensoryczną poduszeczką
Opis
Krokodyl to zabawka rozwojowa, zaprojektowana z myślą o potrzebach sensorycznych dzieci. Jej funkcje i przeznaczenie zależą w znacznym stopniu od wyobraźni małych użytkowników.
W środku Krokodyla znajduję się poduszeczka z łuskami gryki, które przesypują się i delikatnie szeleszczą. Dodatkowo w ogonku i łapkach znajdują się sensoryczne kuleczki. Zabawka dostarcza bardzo zróżnicowane bodźce dotykowe, zachęca maluchy do ściskania, przewracania, a przy tym wykonywania wielu ćwiczeń rączek. Potrafi intrygować i zająć maluchy na długi czas. Wpływa również na rozwój wyobraźni. Wyraziste, nasycone kolory działają pobudzająco, stymulują zmysł wzroku poprzez kontrasty.
Dodatkowo po wyjęciu poduszeczki Krokodyl staje się woreczkiem lub torebką, w której dziecko może chować przeróżne skarby.
Zabawka może służyć jako pomoc terapeutyczna w dziecięcej psychoterapii.

Wiek: 1+

Długość: 45 cm.

Wyprodukowano w Polsce.

Nr przedmiotu : 2485616
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Krokodyl z sensoryczną poduszeczką

Kokodyl

111,00 PLN 139,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu