PISANKA z Podlasia 3
Wielkanoc - jajka-PISANKA z Podlasia 3
Opis
Grafiki na małym kurzym jaju (od kurki zielononóżki) to wykonane ręką artysty maleńkie dzieło sztuki zamknięte w doskonałej, uniwersalnej i zarazem symbolicznej formie... Zafarbowaną naturalnymi barwnikami powierzchnię tej monochromatycznej pisanki zdobią motywy podlaskie, zaczerpnięte z wyobraźni artysty i przetworzone ornamenty, które rysuje on specjalnym stalowym ostrzem... Pojedyncze egzemplarze tych wykonanych tradycyjną metodą pisanek są niepowtarzalne. Ich autorką jest Pani Helena Nowacka-Długołęcka.

Nr przedmiotu : 2056300
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

PISANKA z Podlasia 3

na ludowo

28,00 PLN
Ulubione
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

Pakamera ® Copyright © 2005 - 2019 / e-mail :
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu