Rustykalny wianekRustykalny wianekRustykalny wianekRustykalny wianekRustykalny wianekRustykalny wianekRustykalny wianekRustykalny wianek
wianki-Rustykalny wianek
Opis
Wianek wykonaną na naturalnych pędach z ceramicznym lisem. Na wianku znajdują się elementy naturalne, ekologiczne jak również dobrej jakości sztuczne dodatki. Wszystko razem tworzy wyjątkową dekoracje .
Posłuży na jesienna dekoracje drzwi, kominka itd. Na świata wystarczy dodać oświetlenie oraz bobki w kolorze i tym samym przedłuży swoje przeznaczenie. Zapraszam!


Nr przedmiotu : 2693641
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Rustykalny wianek

Galeria Pod Rotuzem

180,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu