Pink de LuxePink de Luxe
szale i apaszki-Pink de Luxe
Opis
Przedstawiamy naszego Foksa de Luxa w nowej odsłonie - trochę campowej, a trochę słodkiej - czyli dla odważnych i romantycznych. Jeśli ktoś jest wyznawcą różu (tak jak my!) z pewnością doceni towarzystwo tak nieszablonowej i zdystansowanej do siebie postaci, jaką bez wątpienia jest Pink de Luxe. Foksy celapiu to bardzo delikatne istoty. Mają subtelne twarze i nostalgiczne spojrzenia. Specjalna klamra umożliwia dowolne upięcie liska - zarówno ściśle wokół szyi, jak i luźno w formie etoli. Foksy są organicznie wytworzone ze 100% wełny, ciepłe i miękkie. // Pielęgnacja: czyścić chemicznie lub delikatnie prać ręcznie w letniej wodzie z szarym mydłem (bez zbytniego namaczania); po wyschnięciu Foksa można wyprasować żelazkiem nastawionym na program wełna z użyciem pary (z ominięciem okolic oczu). // Przyjmujemy specjalne zamówienia na wszystkie kolory, jakie wam przyjdą do głowy// Prosimy o kontakt w celu określenia dokładnego czasu oczekiwania na realizację // celapiu 2000-2016 wszelkie prawa zastrzeżone

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych


Nr przedmiotu : 1197645
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Pink de Luxe

celapiu

499,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu