jedwabny szal dla mamy jedwabny szal dla mamy jedwabny szal dla mamy jedwabny szal dla mamy jedwabny szal dla mamy
szale i apaszki-jedwabny szal dla mamy
Opis
Delikatny, ręcznie malowany, jedwabny szal z motywem barwnych, fioletowych kół na trawiastej zieleni. W szalu dominują krzyczące, wiosenne kolory; mocne i iskrzące w prawdziwym, południowym słońcu. Rysunek opracowany srebrną guttą.Całość namalowana na pięknie lejącej się krepie jedwabnej wysokiej jakości, ręcznie obszywanej. Jedwab utrwalany termicznie pod ciśnieniem, nie spiera się i nie płowieje, pozwalając cieszyć się pięknem szala przez długie lata. Naturalny jedwab, doskonały zarówno na jesienne i zimowe chłody, jak i letnie upały. Praca opatrzona jest certyfikatem pochodzenia/autentyczności, uzupełnionym o przepis prania. Całość zamyka się w pięknym opakowaniu z ozdobnego kartonu, przepasanym rafią/wstążką. Moje prace powstają prawie wyłącznie na zamówienie, dlatego można zamówić każdy ze wzorów w ulubionej, wybranej kolorystyce. Sprzedając moje szale, sprzedaję marzenia. Słowem; idealny, wyszukany i elegancki prezent dla pięknej kobiety, ceniącej to to jednostkowe i niepowtarzalne.

Nr przedmiotu : 1771352
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

jedwabny szal dla mamy

jedwabie agaty

169,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu