Foks szary krótki
szale i apaszki-Foks szary krótki
Opis
ˆ celapiu 2005-14 All rights reserved // Lisek szaraczek w wersji krótkiej, młodszy kuzyn bestsellera Celapiu. Być może jest niepozorny, ale zapewniamy - jeśli zdecydujesz się go mieć, zostanie Twoim najlepszym przyjacielem. Ten odcień szarości pasuje absolutnie do wszystkiego! ... Co to jest Foks? Foks to szalik w kształcie lisa wymyślony i zaprojektowany przez Celapiu, w 100% wykonany ręcznie. Projektując Foksy nawiazaliśmy do znanych z dzieciństwa lisów naszych babć, do ich przerysowania i kiczu. Jednak dla nas Foksy są czymś więcej niż tylko dowcipnym i sentymentalnym dodatkiem - są również przypomnieniem, że lisa nie trzeba zabijać, by nosić go na szyi.

Nr przedmiotu : 850220
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Foks szary krótki

celapiu

Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu