Foks śliwkowy długi
szale i apaszki-Foks śliwkowy długi
Opis
© celapiu 2005-11 all rights reserved // Szlachetny fiolet w Foksa wersji długiej. Elegancko, ale nie szaro-buro. ... Co to jest Foks? Foks to szalik w kształcie lisa wymyślony i zaprojektowany przez Celapiu, w 100% wykonany ręcznie. Projektując Foksy nawiazaliśmy do znanych z dzieciństwa lisów naszych babć, do ich przerysowania i kiczu. Jednak dla nas Foksy są czymś więcej niż tylko dowcipnym i sentymentalnym dodatkiem - są również przypomnieniem, że lisa nie trzeba zabijać, by nosić go na szyi.

Termin realizacji zamówienia to 10-15 dni roboczych


Nr przedmiotu : 1433755
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 10-15 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Foks śliwkowy długi

celapiu

276,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu