Ten przedmiot jest wyprzedany :(
Foks popiel, długi celapiu
Nr przedmiotu : 1150106
Zamów podobne
lub skorzystaj z dostępnej propozycji
Foks popiel, długiFoks popiel, długiFoks popiel, długi
szale i apaszki-Foks popiel, długi
Opis
Piękny Foks w nowym kolorze - popielu. Jest to odcień o kilka tonów jaśniejszy od znanej do tej pory szarości. Liska udało się nam uchwycić w intrygującej monochromatycznej stylizacji. // Lisek dostępny jest również w innych kolorach - patrz ostatnie zdjęcie // Co to jest Foks? Foks to szalik w kształcie lisa wymyślony i zaprojektowany przez celapiu, w 100% wykonany ręcznie. Projektując Foksy nawiązaliśmy do znanych z dzieciństwa lisów naszych babć, do ich przerysowania i kiczu. Jednak dla nas Foksy są czymś więcej niż tylko dowcipnym i sentymentalnym dodatkiem - są również przypomnieniem, że lisa nie trzeba zabijać, by nosić go na szyi. // Prosimy o kontakt w celu określenia dokładnego czasu oczekiwania na realizację // celapiu 2000-2016 wszelkie prawa zastrzeżone

Termin realizacji zamówienia to 14-20 dni roboczych


Nr przedmiotu : 1650387
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 14-20 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Foks popiel, długi

celapiu

276,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu