Czarny ŁąbędźCzarny ŁąbędźCzarny ŁąbędźCzarny Łąbędź
szale i apaszki-Czarny Łąbędź
Opis
Ten epicki ptak, brawurowo łączący w sobie przeciwstawne linie, faktury i kolory zainspirował nas do stworzenia śmiałego kołnierza - etoli. Idealnie sprawdzi się ona jako wyrazisty dodatek na specjalną okazję. Oczywiście, tego kołnierza nie byłoby, gdyby nie Björk! // Istnieje możliwość zamówienia Łabędzia w dowolnej kolorystyce. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. // Łabędź celapiu to bardzo delikatna istota. Jest wytworzony ręcznie ze 100% miękkiej wełny. Specjalna klamra umożliwia dowolne upięcie Łabędzia - zarówno ściślej wokół szyi, jak i luźno w formie etoli. // Pielęgnacja: Łabędzia można czyścić chemicznie lub delikatnie prać ręcznie w letniej wodzie z szarym mydłem (bez zbytniego namaczania); po wyschnięciu można go wyprasować żelazkiem nastawionym na program wełna z użyciem pary (z ominięciem okolic oczu). // Prosimy o kontakt w celu określenia dokładnego czasu oczekiwania na realizację // celapiu 2000-2016 wszelkie prawa zastrzeżone // zdjęcia: Jo Gorlach modelka: Beata Przysiężnik

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych


Nr przedmiotu : 1305074
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.

ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Czarny Łąbędź

celapiu

bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu