Biały Łąbędź - filcowy szal, wyszywanyBiały Łąbędź - filcowy szal, wyszywanyBiały Łąbędź - filcowy szal, wyszywany
szale i apaszki-Biały Łąbędź - filcowy szal, wyszywany
Opis
Ten epicki ptak, brawurowo łączący w sobie przeciwstawne linie, faktury i kolory zainspirował nas do stworzenia śmiałego kołnierza - etoli. Idealnie sprawdzi się ona jako wyrazisty dodatek na specjalną okazję. Dodatkowo, romantyczna symbolika Łabędzia noszonego przez Pannę Młodą będzie wspaniale nawiązywać do wyjątkowego nastroju ceremonii. Oczywiście, tego kołnierza nie byłoby, gdyby nie Björk! // Dostępne są różne wersje kolorystyczne - np. ze srebrnym dziobem - patrz ostatnie zdjęcie. Osoby zainteresowane złożeniem zamówienia specjalnego prosimy o kontakt. // Łabędź celapiu to bardzo delikatna istota. Jest wytworzony ręcznie ze 100% miękkiej wełny. Specjalna klamra umożliwia dowolne upięcie Łabędzia - zarówno ściślej wokół szyi, jak i luźno w formie etoli. // Prosimy o kontakt w celu określenia dokładnego czasu oczekiwania na realizację // Pielęgnacja: Łabędzia można czyścić chemicznie lub delikatnie prać ręcznie w letniej wodzie z szarym mydłem (bez zbytniego namaczania); po wyschnięciu można go wyprasować żelazkiem nastawionym na program wełna z użyciem pary (z ominięciem okolic oczu i dzioba). // zdjęcia: Jo Gorlach modelka: Beata Przysiężnik // celapiu 2005-2016 wszelkie prawa zastrzeżone //

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych


Nr przedmiotu : 1305089
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Biały Łąbędź - filcowy szal, wyszywany

celapiu

520,00 PLN
Ulubione
Kup na raty
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu