świecznik drzewo wiśniowe + naturalne świeceświecznik drzewo wiśniowe + naturalne świeceświecznik drzewo wiśniowe + naturalne świece
świeczniki i świece-świecznik drzewo wiśniowe + naturalne świece
Opis
Wiśnia, która rosła obok mnie. Przyglądała się, jak wzrastałem i rozwijałem. Dwa lata temu, kiedy powaliła ją nawałnica, zrobiło mi się jej bardzo żal i smutno. Pomyślałem "do pieca zawsze może trafić". Dziś mogę oddać jej żywą część osobie, która zechce ją przyjąć tak, jak ona kiedyś przyjęła mnie do swojego serca.

Energetyczny świecznik na 3 podgrzewacze, wykonany ręcznie, polakierowany. Działa jak odpromiennik i harmonizer, podnosi wibrację żywych istot i przestrzeni. Zaprogramowany w Czystym Świetle.
W zestawie 3 podgrzewacze 8h wykonane z naturalnego wosku, wysokoenergetyczne i wykonane z miłością. Doskonale jonizują powietrze, oczyszczają negatywne emocje i niwelują elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świec może lekko różnić się w naturze.
Kolor podgrzewaczy wybierany losowo.

Rozmiar świecznika: 19,0 x 9,5 x 6,5 cm

Możliwość wykonania na zamówienie świeczników i innych wysokowibracyjnych przedmiotów codziennego użytku z drewna ❤

Nr przedmiotu : 2661839
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

świecznik drzewo wiśniowe + naturalne świece

KEIT

299,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu