Świeca naturalna księżyc-słońce
świeczniki i świece-Świeca naturalna księżyc-słońce
Opis
Świeca "Współpraca siły i łagodności". Doskonały upominek dla osób, które potrzebują zrównoważenia łagodności i stanowczości, delikatności i siły, niewinności i śmiałości, wrażliwości i odporności, aby znaleźć złoty środek pomiędzy empatią a surowością. Wspiera sprowadzanie pomysłów ze sfery marzeń w konkretne działanie. Wspomaga także równowagę pomiędzy użytecznością a estetyką, aby tworzyć rzeczy przydatne i jednocześnie wizualnie atrakcyjne.

czerwono - różowa świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.

Czerwone słońce uziemia, dodaje odwagi, stanowczości, uruchamia pierwotną siłę. Odpowiada za stronę techniczną i użyteczność

Różowy księżyc łagodzi, wyraża energię kobiecą i jakość wizualną. To tak zwana "kobieca ręka", której często brak w podejściu męskim - technicznym i praktycznym. Przypomina, że dopiero gdy jest wystarczająco dużo stanowczości i łagodności, wtedy jest prawdziwa siła.
złoto - srebrna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie.

Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.


Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione


Nr przedmiotu : 2646151
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Świeca naturalna księżyc-słońce

KEIT

46,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu