Świeca naturalna księżyc-słońce
świeczniki i świece-Świeca naturalna księżyc-słońce
Opis
Doskonały upominek dla osób, które potrzebują akceptacji obecności bieli i czerni w doświadczaniu rzeczywistości, a także odcięcia się od negatywnych energii. Zestaw ten wspiera uzyskanie szerszej perspektywy i zrozumienie, że czasem to, co wydaje się "złe" jest w rzeczywistości lekcją Światła i Miłości. Wszelkie trudy i ograniczenia są jedynie drogowskazem, aby odkryć jak należy postępować, aby przestać przyciągać do swojej przestrzeni przeszkody i blokady, cierpienie i znój. Ma także działanie podobne do świec separacyjnych - odcina negatywne wpływy i oczyszcza przestrzeń osobistą doświadczeń.

biało - czarna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.

Czarne słońce symbolizuje ciemność, przez którą musimy przejść, aby docenić wartość światła. Jak wejdziemy w mrok w sobie i go uzdrowimy, zyskujemy wiedzę. Wspiera świadome przejście przez problemy powstałe po to, by im stawić czoła.

Biały księżyc symbolizuje zasiewanie marzeń w przestrzeni oczyszczonej z negatywnych wpływów przez czarne słońce.Nr przedmiotu : 2558299
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Świeca naturalna księżyc-słońce

KEIT

46,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu