Świeca naturalna księżyc-słońce
świeczniki i świece-Świeca naturalna księżyc-słońce
Opis
Doskonały upominek dla osób, które potrzebują oczyszczenia na poziomie wszystkich czakr i aktywacji biegunów. Kolor złoty wspomaga aktywność i aktywuje, a srebrny gruntownie oczyszcza i niweluje bierność. Zestaw ten wspiera równowagę pomiędzy męskim i żeńskim aspektem. Korzystnie wpływa na aurę.

złoto - srebrna świeca wizerunkowa słońce i księżyc z naturalnego wosku, wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie.
Rozmiar: 6,5 x 6,5 cm.

Złote słońce uzdrawia męski pierwiastek i to, co aktywne. Srebrny Księżyc oczyszcza aspekt żeński i niweluje bierność oraz neutralizuje to, co negatywne w żeńskich energiach.

Wszelkie kopiowanie i wykorzystywanie wzorów zabronione ˆ KEIT 2020

Nr przedmiotu : 2535537
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Świeca naturalna księżyc-słońce

KEIT

46,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu