Świeca intencyjna srebrne nożyce
świeczniki i świece-Świeca intencyjna srebrne nożyce
Opis
Wielka moc w małej, poręcznej formie. Jak na świece wizerunkowe, te nożyce palą się dość szybko, dzięki czemu zaoszczędzasz czas, a zyskujesz komfort odbywania rytuału bez stresu i długiego czuwania nad świecą. Pozwól świecy wypalić się do końca – nie gaś jej w trakcie.

Ozdobna intencyjna świeca nożyce z naturalnego wosku pszczelego, naturalnie barwiona. Doskonale wspiera w odcięciu się od wszystkich blokad, które przeszkadzają w zauważeniu Prawdy o swojej sytuacji.
Wysokoenergetyczna i wykonana z miłością. Doskonale jonizuje powietrze, oczyszcza negatywne emocje i niweluje elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świecy może lekko różnić się w naturze.

Rozmiar: ok 12,5 x 6,0 cm
Czas spalania: ok 1,0 h

Kolor srebrny to silne wspomaganie w usuwaniu obciążeń i przezwyciężaniu ograniczeń. Wspiera zdrową konfrontację z przeciwnościami, opróżnianie z blokad i uporządkowanie. Odcina, neutralizuje i absorbuje toksyczne energie.
Pomaga nam przejrzeć na oczy niczym retrospekcja, która cofa nas, abyśmy mogli ujrzeć jeszcze raz to, co nam umknęło. Dlatego srebrne nożyce mogą być trudną energią dla osób, które nie chcą zobaczyć, co przyciągają i po co. Świeca ta odcina nas od bielma, które zasłania nam sedno sprawy.
Można jej również użyć do przecięcia pętli błędnego koła, z którego nie potrafimy się wydostać, przez co w kółko wracamy do punktu wyjścia, powtarzamy te same błędy, przyciągamy te same mechanizmy i schematy.Nr przedmiotu : 2576868
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Świeca intencyjna srebrne nożyce

KEIT

53,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu