Spełniona cielesność

KEIT

30,00 PLN
Obserwuj
0
Opis
Zestaw 3 prostych świec intencyjnych z naturalnego wosku pszczelego. Wysokoenergetyczne i wykonane z miłością. Doskonale jonizują powietrze, oczyszczają negatywne emocje i niwelują elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świec może lekko różnić się w naturze. Czas spalania wynosi ok. 2,5 godziny.

Rozmiar: 9,0 x 2,0 cm

Żyjemy na Ziemi i bardzo ważne jest to, aby zaakceptować swoją ludzką formę i w pełni czerpać przyjemność ze swojej cielesności. Zestaw ten wspiera zdolność do radości i satysfakcji z ziemskiej egzystencji, oraz poczucie szacunku i wdzięczności za nią. Wspomaga harmonizację pierwszych trzech czakr odpowiedzialnych za uziemienie, wewnętrzną moc, poczucie szczęścia i spełnienia. Otwiera na chęć wyrobienia sobie dobrych nawyków dbałości o ciało, witalność i entuzjazm do życia na Ziemi. Wspiera twórczą moc i lekkość w podejściu do świata fizycznego i materialnych spraw.

Wszystkie 3 świece palimy na raz i do końca!

Przy zakupie dwóch dowolnych zestawów - upominek gratis ❤

Nr przedmiotu : 2250568
Kategoria : świeczniki i świece
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Spełniona cielesność
świeczniki i świece-Spełniona cielesność
Inne przedmioty od projektanta KEIT
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek