Samopoznanie
świeczniki i świece-Samopoznanie
Opis
Zestaw 3 prostych świec intencyjnych z naturalnego wosku pszczelego. Wysokoenergetyczne i wykonane z miłością. Doskonale jonizują powietrze, oczyszczają negatywne emocje i niwelują elektromagnetyczny smog. Każda świeca wykonywana jest od początku do końca ręcznie. Odcień świec może lekko różnić się w naturze. Czas spalania wynosi ok. 2,5 godziny.

Rozmiar: 9,0 x 2,0 cm

Wspiera zdolność widzenia i słyszenia Prawdy o sobie, innych lub sytuacji w taki sposób, aby ze spokojem i akceptacją dostrzec oraz docenić mądrość i lekcję z nich płynącą. Wspomaga zdolność pozostania obserwatorem i postrzegania wielowymiarowo, bez oceny i bez potrzeby wikłania się w emocje i zatrzymywania się na blokadach ego. Samopoznanie jest możliwe tylko wtedy, gdy pozostajemy całkowicie szczerzy z sobą samym, bo w przeciwnym razie identyfikujemy się z fasadami, które widzimy i traktujemy je jako swoje prawdziwe Ja. Zestaw ten wspiera poczucie, że dobrze jest być Sobą, jak również zdolność do akceptacji nawet najtrudniejszych aspektów w sobie.

Wszystkie 3 świece palimy na raz i do końca!

Przy zakupie dwóch dowolnych zestawów - upominek gratis ❤

Nr przedmiotu : 2246149
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Samopoznanie

KEIT

30,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu