świadkowa

img-swiadkowa.jpg

ŚWIADKOWA


Dlaczego rola druhny jest tak niezwykle ważna? Przygotowując się do własnego ślubu i wesela, panna młoda potrzebuje kogoś, kto wesprze ją na wszystkich etapach organizacji i będzie obok niej w tym najważniejszym dniu. Idealna świadkowa powinna być doskonale zorganizowana, opanowana, uśmiechnięta i przygotowana na kryzysowe sytuacje. Na platformie Pakamera.pl znajdziecie duży wybór gadżetów, które pomogą wam sprawić, aby przygotowania do ślubu i sama ceremonia oraz wesele były dla młodej niezapomniane.
 

img-swiadkowa-1.jpg


Twoja siostra lub przyjaciółka stanie niedługo na ślubnym kobiercu, a ty sama zostałaś poproszona na druhnę? Poza pomaganiem w organizacji ślubu, idealna świadkowa powinna także przygotować dla młodej wymarzony wieczór panieński. Co zrobić, żeby panna młoda poczuła się na nim wyjątkowo, a wszystkie koleżanki świetnie się bawiły? Kluczowe wydaje się przygotowanie zabaw na wieczór panieński, za które odpowiadać powinna właśnie świadkowa. Różnego rodzaju gry i qiuzy sprawdzą się przy tej okazji idealnie. Kolejną ważną sprawą jest też oczywiście cały entourage. Na wieczór panieński druhna powinna przygotować typowe dla takiej imprezy gadżety. Duży wybór ciekawych i oryginalnych dodatków i ozdób na wieczór panieński od polskich projektantów znajdziecie na platformie Pakamera.pl. Możecie zorganizować imprezę tematyczną i kupić ciekawe gadżety na wieczór panieński podkreślające charakter zabawy. Dobrym pomysłem jest zakup kieliszków lub kubków, a ostatnim krzykiem mody są tatuaże na wieczór panieński.

Świadkowa powinna wyróżniać się w tłumie, ale nie może przyćmiewać urody i stroju panny młodej. Oryginalnym dodatkiem, który pomoże druhnie podkreślić charakter sprawowanej funkcji, będzie toczek lub fascynator. Taka ozdoba elegancko prezentuje się podczas ceremonii i jest idealnym dopełnieniem stroju na wyjątkową uroczystość. W ofercie polskich marek znajdziecie też duży wybór odpowiednich kreacji, także dla świadkowej plus size. Jakie są obowiązki świadkowej w czasie ślubu? Przede wszystkim stara się być przez cały czas blisko panny młodej, poprawia jej suknię, przytrzymuje welon i w odpowiednich momentach trzyma jej bukiet ślubny. Poza tym świadkowa razem ze świadkiem odbierają od gości prezenty w momencie składania życzeń. Idealna druhna jest prawą ręką panny młodej i troszczy się o to, aby niczego jej nie zabrakło. Powinna być przygotowana na każdą ewentualność, a w torbie świadkowej nie może zabraknąć akcesoriów do szybkich poprawek krawieckich ani kosmetyków do ewentualnych poprawek makijażu.

CZY ZOSTANIESZ MOJĄ ŚWIADKOWĄ?

Świadkowa to zaszczytna rola. Dlatego też poproszenie bliskiej kobiety o pełnienie tego obowiązku również powinno odbyć się w szczególny sposób. Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na poproszenie swojej siostry lub przyjaciółki o świadkowanie na ślubie, zdecydowanie warto wziąć pod uwagę pomysły i gadżety od polskich projektantów. Możecie wybrać na przykład urocze pudełeczko z wyciąganą, harmonijkową kartką, w której treści znajdzie się to ważne pytanie “czy zostaniesz moją świadkową?”. Prośbę o świadkowanie możecie wyrazić także poprzez wręczenie przyszłej druhnie eleganckiej kartki dla świadkowej. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoją świadkową, podaruj jej pomysłowe puzzle od polskiego projektanta - po ich ułożeniu pojawi się odpowiedni napis z prośbą o świadkowanie. Tak oryginalny pomysł na pewno zachwyci każdą kobietę proszoną o pełnienie roli druhny.

Chyba każda dziewczyna, która została poproszona o świadkowanie swojej siostrze lub przyjaciółce, stara się wypełnić swoją rolę najlepiej jak potrafi. Pomagając w organizacji ślubu i wesela, świadkowa bierze na siebie wiele obowiązków. Może warto więc podziękować jej w jakiś szczególny sposób? W ofercie polskich marek na Pakamera.pl znajdziecie całą masę pomysłów i inspiracji na prezent dla świadkowej. Trafionym pomysłem z pewnością będzie biżuteria. Podarowana w eleganckim pudełeczku z dedykacją będzie cudowną pamiątką z tego niepowtarzalnego dnia. Ciekawym pomysłem będzie też podarowanie świadkowej kubka lub innego personalizowanego prezentu z napisem
 


bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu