Wielka Fala - pieczątka Ex Libris 6 x 8 cmWielka Fala - pieczątka Ex Libris 6 x 8 cmWielka Fala - pieczątka Ex Libris 6 x 8 cm
stemple-Wielka Fala - pieczątka Ex Libris 6 x 8 cm
Opis
Wielka Fala - Personalizowana pieczątka Ex Libris. Drewniany stempel z motywem z japońskiej sztuki. Wyjątkowy prezent na Rocznicę, Święta i Urodziny

Stworzymy dla Ciebie piękny Ex libris z motywem Wielkiej Fali wg Hokusai Katsushika, którym oznaczysz swój księgozbiór lub obdarujesz tym oryginalnym prezentem bliską Ci osobę.

Exlibris jest świetnym pomysłem na Święta, urodziny, rocznicę np. ślubu. Może być także wspaniałym prezentem na Chrzest, Komunię, ślub, jubileusz, czy obronę pracy dyplomowej.
Ekslibris może być początkiem Twojej kolekcji książek, a dla bibliofila tradycyjnym sposobem na oznaczenie księgozbioru.

................

................

Najpierw dokonaj zakupu, w oknie z uwagami wpisz dane do personalizacji. Czas projektowania i realizacji trwa około 1-2 tygodni.

-------------

Duży stempel, wymiar prostokątnej rączki: 6 x 8 cm

-------------
Do pieczątki możesz dokupić poduszkę z tuszem w wybranym kolorze. Do tej pieczątki pasują poduszki Micro Colop 2. Znajdziesz je w naszym dziale z akcesoriami do stempli. Przy zakupie poduszki z tuszem, prosimy o zwrócenie uwagi, aby była to duża poduszka do stempli (7 x 11 cm).

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2489318
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Wielka Fala - pieczątka Ex Libris 6 x 8 cm

Malu Studio

135,00 PLN
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu