Portret - Pieczątka na zamówienie

Malu Studio

155,00 PLN
Obserwuj
1
Opis
Stwórz z nami pieczątkę portretową! Już nikt nie będzie miał wątpliwości, do kogo należy ta książka :-) Osobista pieczątka jest świetnym pomysłem na urodziny, rocznicę np. ślubu. Może być także wspaniałym prezentem na komunię, ślub, jubileusz, czy obronę pracy dyplomowej.
Dostępne dwa wymiary rączek drewnianych: okrągła o średnicy 5 cm (wysokość rączki 8,5 cm) oraz prostokątna 4 x 5,5 cm (wysokość rączki 8,5 cm).
Najpierw skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. Następnie dokonaj zakupu. Czas oczekiwania 3-4 tygodnie Zapraszamy!

Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2003941
Kategoria : stemple
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
szybki przelew z PayU   
karta płatnicza / kredytowa   
konto PayPal   


Dostawa
Termin realizacji zamówienia to 14-30 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)
BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW
· istniejemy od 2005r
· gwarancja transakcji
· prawo do zwrotu
· 20% OFF dla stałych klientów
· 50tys. pozytywnych opinii
Portret - Pieczątka  na zamówieniePortret - Pieczątka  na zamówieniePortret - Pieczątka  na zamówieniePortret - Pieczątka  na zamówieniePortret - Pieczątka  na zamówienie
stemple-Portret - Pieczątka  na zamówienie
Inne przedmioty od projektanta Malu Studio
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek