Zaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiatyZaproszenia ślubne suszone kwiaty
Ślub - zaproszenia, kartki-Zaproszenia ślubne suszone kwiaty
Opis
Zaproszenia ślubne z różnymi suszonymi kwiatami. Prace są w 100% naturalne, zdobione suszonymi kwiatami oraz postarzane tak aby papier przypominał naturalna tkaninę,płótno jutowe. Format zaproszeń to 10,5 x 10,5 cm,koperty kwadratowe w kolorze ecru oraz wydruki są w cenie ( tekst przesyłają Państwo dowolny ). Przed zakupem chcielibyście zobaczyć próbki?- proszę pisać - koszt pakietu próbek to tylko koszt przesyłki - 14 zł.

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych

Nr przedmiotu : 2536061
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 7-14 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Zaproszenia ślubne suszone kwiaty

LOVEnda

10,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu