Prośba o świadkowanie - karta z kopertkąProśba o świadkowanie - karta z kopertkąProśba o świadkowanie - karta z kopertkąProśba o świadkowanie - karta z kopertkąProśba o świadkowanie - karta z kopertkąProśba o świadkowanie - karta z kopertką
Ślub - zaproszenia, kartki-Prośba o świadkowanie - karta z kopertką
Opis
Biało-ekologiczna karta z prośbą o zostanie świadkową lub druhną na slubie. Ręcznie malowany wianek oraz złota kopertka mieszcząca właściwe pytanie:) Zaproszenie może zostać spersonalizowane - można nadrukować inny tekst zarówno na głównej karcie, jak i na bileciku w kopertce.

Po zakupie proszę o wiadomość z imieniem świadka/świadkowej.
Jeśli chciałbyś umieścić inny tekst - nie ma problemu, musi być jedynie podobnej długości (prześlij wtedy tekst w wiadomości po zakupie).

Nr przedmiotu : 2331639
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-3 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Prośba o świadkowanie - karta z kopertką

Papiernik

25,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu