Pastelove Peonie Eco winietki zamówieniePastelove Peonie Eco winietki zamówieniePastelove Peonie Eco winietki zamówieniePastelove Peonie Eco winietki zamówieniePastelove Peonie Eco winietki zamówienie
Ślub - zaproszenia, kartki-Pastelove Peonie Eco winietki zamówienie
Opis
Peonie - ślubne zaproszenie z kolekcji Pastelove Peonie Eco:
zaproszenie drukowane na papierze wysokiej jakości (kolor przełamana biel, bardzo delikatny prążek, gramatura 240), podklejone na tekturze, kwadrat 140 x 140 mm, koperta o wymiarach 156 x 156 mm (za dodatkową opłatą proponujemy druk na kopercie).
Wszystkie rysunki są wykonane w naszej pracowni, z tyłu zaproszenia jest drukowane logo. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem prosimy o kontakt - wówczas wystawiamy konkretne zamówienie z daną ilością sztuk. Do kolekcji wykonujemy winietki, menu, księgę gości, podziękowania, numery stołów, tablice informacyjne, tablice z rozmieszczeniem gości, zawieszki itp...malowany ślub ...z miłości do sztuki :) Cena za 10 sztuk -wszystkie zaproszenia są personalizowane.

Nr przedmiotu : 2120369
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 5-6 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Pastelove Peonie Eco winietki zamówienie

Studio Mini Forma

200,00 PLN
Zamów podobne
sprzedane
Ulubione
Płacę później
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu