Puszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga GościPuszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga GościPuszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga GościPuszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga GościPuszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga GościPuszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga Gości
Ślub - księgi gości, albumy-Puszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga Gości
Opis
Jest to unikalny, spersonalizowany oplakat. Na plakacie podana jest data Waszego ślubu oraz imiona pary młodej. Odciski palców tworzą puszki przyczepione do rowera. Możliwe wersje dla małych imprez (10-30gości) i dla dużych ( 50- 120 gości) Dodatkowo możesz wybrać rower tandem spośród ukazanych poniżej , kolor plakietki oraz kolor tuszu (czerwony, zielony, niebieski, granatowy, żółty, pomarańczowy, różowy, morski, miętowy, pomarańczowy, złoty, srebrny, łososiowy) który dostajesz gratis. Możliwe dokupienie tuszu (2,90 zł) wtedy skontaktuj się ze mną a ja wystawię dla Ciebie przedmiot z odpowiednią ilością tuszy. Obraz wydrukowany jest na bardzo dobrej jakości papierze Archival Matte Paper o gramat. 190 g/m2. Wymiary plakatu: 40x50 cm.
Możliwy większy format za dopłatą.
Proszę o podanie imion, daty ślubu. nr roweru oraz koloru tuszu i


Nr przedmiotu : 2664233
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Puszki wpisów -Tandem-Alternatywna Księga Gości

Pankmat

52,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu