Planer ślubny organizer terminarz planner kokardPlaner ślubny organizer terminarz planner kokardPlaner ślubny organizer terminarz planner kokardPlaner ślubny organizer terminarz planner kokardPlaner ślubny organizer terminarz planner kokardPlaner ślubny organizer terminarz planner kokardPlaner ślubny organizer terminarz planner kokard
Ślub - inne-Planer ślubny organizer terminarz planner kokard
Opis
"Wedding Diary" to wyjątkowy notatnik gromadzący w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje potrzebne w trakcie przygotowań do ślubu.

Notatnik podzielony jest na kategorie, pozwalające szybko odnaleźć to, czego szukasz. Telefon do florystki? A może data spotkania z fotografem? Od dzisiaj wszystko będzie w jednym miejscu.

Planer posiada tabele pomagające w ustaleniu m.in. budżetu weselnego, listy gości,rzeczy do zrobienia, menu, wyboru usługodawców i garderoby. Z tyłu znajduje się praktyczna koperta na dokumenty, ulotki i wizytówki.

Planer w sztywnej oprawie a5, na sprężynie. 54 strony gotowe na zapisanie Waszych planów i pomysłów. Strony zadrukowane są jednostronnie, dlatego pozostaje mnóstwo miejsca na luźne notatki. Do wykonania użyty został papier o gramaturze 120g, dzięki czemu całość jest solidna:)

Planer będzie też pięknym prezentem dla pary rozpoczynającej przygotowania do wesela.

Po zakupię proszę o przesłanie danych do nadrukowania na okładce oraz preferowany kolor kokardy

Nr przedmiotu : 2326076
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ
Metody płatności

▪ przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
▪ szybki przelew z PayU   

▪ konto PayPal   

▪ karta płatnicza / kredytowa   

▪ Zakup na raty - PayU   


Dostawa

Termin realizacji zamówienia to 2-5 dni roboczych.Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE
Projektant gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres Pakamery. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. Pełna procedura zwrotu (tutaj)

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres Pakamery. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Pełna procedura reklamacji (tutaj). Szczegółowe warunki rękojmi (tutaj)

Planer ślubny organizer terminarz planner kokard

Papiernik

69,00 PLN
Ulubione
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu